Аккаунт заморожен

Статья удалена

Этот материал был удалён по просьбе автора.

0
42 комментария
Написать комментарий...
Душевный корабль

Шкода, що мало тежешників пишуть білоруською!

Ответить
Развернуть ветку
Аккаунт заморожен
Автор

Комментарий недоступен

Ответить
Развернуть ветку
Душевный корабль

Дзякуй!

Ответить
Развернуть ветку
Степан Бандера

Доречі, білоруська мова знаходиться на дуже небезпечному етапі існування. Саме через расійську мову білоруська зникає. Доволі багато білорусів не знають рідної мови, не передають її своїм дітям, деякі навіть писати не вміють, тільки говорити.
Це дуже і дуже прикро.

Ответить
Развернуть ветку
Аккаунт заморожен
Автор

Комментарий недоступен

Ответить
Развернуть ветку
Ладно

Ну да адзінай дзяржау́най яшчэ далёка, у́сёж-такі больш за палову насельніцтва размау́ляюць выключна на расейскай мове (чы як фюрэр - трасянкай). Але калі у́се гэта рабіць паступова, з дзіцячых садкоу́, то праз дзесьці 20-25 гадоу́ можна смела абвяшчаць беларускую мову адзінай дзяржау́най

Ответить
Развернуть ветку
Душевный корабль

Я все зрозуміла! ♥️ маєш рацію, звичайно. Але я тут тішуся, що все зрозуміла))

Ответить
Развернуть ветку
Михайло Свiтлицький vs рашизму

А що таке трасянка? Це щось типу суржика?

Ответить
Развернуть ветку
Душевный корабль

Ага, це суржик від російської і білоруської мов.

Ответить
Развернуть ветку
Душевный корабль

Хотіла б сказати, що не маю проблем з розумінням білоруської, але на жаль :) я обожнюю, як вона звучить, мене це буквально захоплює, але зіткнулася з тим, що дуже важко зрозуміти. Для мене проблемою було навіть слово «нельга», вже не кажучи про щось складніше, як «апошні». Але це вирішується практикою, звичайно. Слухаю Паліну хехе

Ответить
Развернуть ветку
Ладно

Магу сказаць тое ж самае пра у́краінскую мову :) Зразумець асноу́ную думку - не маю праблем з гэтым наогул, але шмат слоу́, якіх, нажаль, не ведаю і не магу знайсці штосьці падобнае а ні у расейскай, а ні у́ польскай :) Чытаць таксама пакуль складана. Але калі хтосьці пачынае размау́ляць ... Ммм, песня :)

Ответить
Развернуть ветку
Душевный корабль

Напевно, моя білоруська покращилась за останні місяці прослуховування пісень білоруською, бо я все розумію, не можу в це повірити :) а стосовно російської і польської - я колись спілкувалася з білорусом, ми обидва рідними мовами писали, і мене просто шокувало слово «хербата» :D курче як зараз пам‘ятаю. Я тоді ще польської не знала і була в шоці звідки воно взагалі таке з‘явилось.

Ответить
Развернуть ветку
Степан Бандера

Це дуже добре, чесно я так сподівався на це. Білоруси дуже файний народ, всі українці знають про це 💙

Ответить
Развернуть ветку
Душевный корабль

Не сказала би, що винна російська. Винна блядська політика таргана. Врешті-решт, коли він прийшов до влади, навіть прапор був інший, а потім розпочалася політика бек ін юсср.

Ответить
Развернуть ветку
Степан Бандера

Сама російська мова звичайно не може бути винною, але її видають за більш привабливу. Ось в Україні таке, типу я знаю що якщо позирати на схід то ми побачимо що імідж української мови не такий, її прирівнюють до мови «селюків».

Ответить
Развернуть ветку
Душевный корабль

Так я і говорю про те, что проблема в тому, ХТО видає, а не в мові. В Україні звичайно теж таке було з давних давен. На щастя, це більше не так. У білорусів теж є шанс і немалий.

Ответить
Развернуть ветку
Степан Бандера

А все, зрозумів тебе ;)
Сподіваємось на наших братиків з Білорусі

Ответить
Развернуть ветку
Пышка Слойка

У нас запретили почти всю бел. литературу. Лукашенко = Муравьев

Ответить
Развернуть ветку
Аккаунт заморожен

Комментарий недоступен

Ответить
Развернуть ветку
Душевный корабль

Пукани палатимуть ммм…..

Ответить
Развернуть ветку
Аккаунт заморожен

Комментарий недоступен

Ответить
Развернуть ветку
Степан Бандера

Тут був комент від Динькі, чекаємо на тебе козаче

Ответить
Развернуть ветку
Обыкновенный инструмент

Размауляю на 15 мовах

Ответить
Развернуть ветку
Михайло Свiтлицький vs рашизму

Нормально

Ответить
Развернуть ветку
Михайло Свiтлицький vs рашизму

Справжній інтернціоналіст

Ответить
Развернуть ветку
Агент Купер скучает за кофе

Как же офигенно видеть и читать сообщения на белорусском и украинском языках. Продолжайте, пишите! Сейчас время национального самосознания, единства.

Заодно сразу станет понятно где тут хорошие русские водятся :)

Ответить
Развернуть ветку
Душевный корабль

Є дещо, в чому йобнута частина росіян має рацію: мені, наприклад, і справді нема куди подітись, щоб це було нормальне україномовне середовище. На жаль, ми не співпадаємо у поглядах з більшістю україномовних співгромадян, з якими я мала справу. Отже, якби було тж українською, напевно я б туди переїхала.

Ответить
Развернуть ветку
Агент Купер скучает за кофе

Контент, площадки это все вопрос спроса. Будет спрос — все появится.
И я, если честно считаю, что даже тж может быть мультиязычным, вообще не вижу в этом проблемы.

Ответить
Развернуть ветку
Душевный корабль

Я теж не бачу в цьому жодної проблеми, треба тільки якось це зарегулювати, типу пости на мові - в підсайті країни. Бо буде бавовна, це напевно. А так - зам‘ютив собі підсайт Україна або Беларусь і спиш спокійно, не думаючи про те, що хтось там на тіжорнал.РУ пише не російською.

Ответить
Развернуть ветку
Агент Купер скучает за кофе

Я против резерваций. На ютубе, твиттере или Фейсбуке, нету специальных разделов, для других стран и языков. Почему тут им обязательно быть?
Надо пробовать в настоящий онлайн мультикультурализм, который регулируется только кармой.

Глядишь, люди и эрудированней станут и на вещи будут ширше глядеть.

Ответить
Развернуть ветку
Душевный корабль

Я розумію твій тейк, але я просто уявила, як моя стрічка на 30% складається з дописів татарською, наприклад)) звичайно, що татарську я не знаю і це тюркська мова, отже я її не зрозумію. Добре було б приховати дописи, які ти все одно не зрозумієш? На мій погляд - так. Жодних претензій до татарської мови не маю, це тільки приклад.

Ответить
Развернуть ветку
Агент Купер скучает за кофе

Так я не против блеклистинга, я против резерваций типа подсайта Украина и тд.
Про татарский есть контр аргумент: твоя главная ютуба ведь не состоит на 30% из индийских видосов? А их тоже много.

Тут нам дали функциональность подписок, если очень хочется, то можно себе свой старый уютный провинциальный тж создать. Но если нет, то возможность почитать посты от авторов на другом языке это всегда круто.
Если честно, я может уже лишнего (и некрасиво) сейчас скажу, но это лучшее лекарство от зашоренности и какого то застоя взглядов чтоли. Может кто-то более открытым и более гуманным бы стал, тут мне кажется этого не хватает.

Ответить
Развернуть ветку
Душевный корабль

Я согласна про лекарство от зашоренности, но
Ты не сравнивай ютуб с его алгоритмами (он мне просто не рекомендует видосы на непонятных языках) и тж без каких-либо алгоритмов. Тут в ленту будет вываливаться все. Я не против постов на татарском, просто они бесполезны для меня. Я ж не смотрю видосы на татарском в ютубе, потому что я его не понимаю. Я к тому, что можно читать посты на языках, которые ты понимаешь, а с остальными как?

Ответить
Развернуть ветку
Агент Купер скучает за кофе

Так же как и на ютубе, только по-старинке ручками: down vote, блеклист или самое сильное кунг фу — просто не читать :)

Вообще надо проблемы по мере поступления решать, вот когда будут тут посты на татарском, тогда и поговорим. Пока тут люди жёлчью исходят на посты на украинском и беларуском и требуют их переводить. Там 80% словарного запаса общего, но им видимо гордость не позволяет.

Ответить
Развернуть ветку
Душевный корабль

Мне все же кажется, что надо предупредить, а потом вводить. Ну вот смотри, даунвоут здесь работает не так, что минуснул - скрыл из своей ленты. Здесь >10 людей минуснуло и поста нет в свежем. Даже если не, эти посты не будут добивать до Популярного (охваты). Но скорее всего, 10 гордых имперцев, ностальгирующих о старом тж, будут тупо даунвоутить любые посты на языках нацменьшинств и все. Именно для них и возможность скрыть национальные подсайты и не срать жидким по всем комментариям. (Ты реально веришь, что щас они высираются, а потом смогут «просто не читать»?) Нормальные люди просто не будут из скрывать.

Ответить
Развернуть ветку
Агент Купер скучает за кофе

Вопрос внедрения тоже пока рано обсуждать, тут концептуально ещё не все готовы :) Может правильно было бы как ты предлагаешь с подсайтов попробовать внедрять, а уж потом снимать ограничения. Ностальгирующих провинциальных олдов если что это тоже вряд ли остановит, все равно могут принципиально топить.
Вопрос то ведь на самом деле в том, сколько постеров будет активных, если один на каждый язык то чем это от подсайта отличаться будет?

Жаль ты на русский перешла в пылу дискуссии, хотя понимаю что так наверно удобней :)

Ответить
Развернуть ветку
Душевный корабль

Хаха, це стара українська звичка переходити на мову співрозмовника :) я навіть не помітила, щиро кажучи. Але якщо українська тобі більше подобається, то прошу)
Щодо власне теми, я теж не знаю, я було б краще. Але в цілому тж точно не зашкодила б мультикультуральність.

Ответить
Развернуть ветку
Аккаунт заморожен

Комментарий недоступен

Ответить
Развернуть ветку
0x002CBE05

Hapa kuna matumizi ya Kirusi na sio Kiukreni

Ответить
Развернуть ветку
Аккаунт заморожен
Автор

Комментарий недоступен

Ответить
Развернуть ветку
xqdc

Це все звісно круто. Але з приходу офіційно боксу до нас, більше негативного ніж позитивного. Пропадає аргентина - це найбільша негативна новина. І якщо хтось думає що в нас будуть ціни як в аргентині то ні. Подивіться на плойку, тут 2к гривень ігри коштують. Та і якшо хтось надіється на те що появляться локалізації українські в старфілдах, то тоже мимо. Розробники то на російську останнім часом не хотіли локалізовувати, а тут ще менший за об'ємом ринок.

Ответить