Sedoy

Dziękuję, Polsko!

Дорогий польський народе! Ми, українці, віддаємо вам не 12 балів на Євробаченні. Ми віддаємо вам 100, 1000, мільйон балів. Але головне — ми віддаємо вам свої серця. Хочемо висловити вдячність від кожного українця за вашу підтримку. Хочемо, щоб ви знали, що Україна ніколи не забуде:Кожну родину, яку ви прихистили. Обігріли. Нагодували. Заспокоїли. Віддали своє житло, поділилися тим, що маєте. Кожну дитину, яку ви прийняли в свої дитячі садочки, в свої школи, задля якої ви стараєтеся так, ніби для кожного із вас ця дитина рідна. Кожний стаканчик чаю, кожний маленький, дбайливо завернутий бутерброд і булочку, які ви видаєте на кордоні вдень і вночі. Вдень і вночі. І так вже майже три місяці. Це абсолютно безцінно. Кожний злотий, який ви пожертвували на підтримку України.Кожен мітинг, кожну демонстрацію. Цей океан людей, які висловлюють свою позицію, свою підтримку. Кожний український прапор і стрічку, які майорять всюди.Кожне українське слово. Коли ви говорите: Слава Україні, а ми відповідаємо: Героям Слава! - це якесь особливе відчуття.Дорогий польський народе. Ви - найкраще, що могло з нами трапитися у цей страшний час. Ми будемо пам‘ятати ваш внесок в перемогу України все своє життя, ми навчимо цьому своїх дітей, а вони передадуть своїм дітям і про це складуть нові пісні, про це знімуть нові фільм. Але всього цього все ще буде замало, щоб віддячити вам. Дорогий польський народе. Ми дякуємо. Ми вас дуже любимо. Ми не забудемо. Ніколи, поки світить сонце, поки лунає пісня, поки майорять наші прапори. Dziękuję, Polsko!

Ярослава Гресь

0
22 комментария
Написать комментарий...
Noname nonamer

Я думаю поляков тут нет. Ну кроме всяких частичных :)

Ответить
Развернуть ветку
Поросенок Петр

Унтерменшей всяких.

Ответить
Развернуть ветку
Noname nonamer

Приложил меня. В Польше кстати так и не был.

Ответить
Развернуть ветку
Поросенок Петр

Там прикольно, приезжай как нибудь. Особенно мне нравятся их несколькосекундные светофоры в некоторых городах.

Ответить
Развернуть ветку
Жовто Блакытный Песец

Такие же как в Праге: зажигаются всего на несколько секунд, но по факту для авто еще секунд 15 после этого красный горит? Или просто ущемление пешеходов?

Ответить
Развернуть ветку
Noname nonamer

У меня интересно : так получилось что в восточной Европе так и не был (ну не считая России и Украины на поезде проездом в детстве). Должны быть интересные ощущения от комбинации общей для стран бывшего соц лагеря вещей и местной специфики.

Ответить
Развернуть ветку
Жовто Блакытный Песец

У меня как киевлянина от Варшавы сложилось впечатление, будто изобрели машину времени и это и есть Киев через 5-10 лет

Ответить
Развернуть ветку
apple

Зря, прям много потерял

Ответить
Развернуть ветку
Sedoy
Автор

Навіть якщо на цьому сайті він єдиний,публікація цього допису має сенс!

Ответить
Развернуть ветку
Noname nonamer

Посмотреть бы на этого несчастного который тут решил русский язык на tj вспомнить: всяких финско—польских типо меня или калиниградских типо Ханимуна не предлагать :)

Ответить
Развернуть ветку
МяО Pandao

Хохлы обосрались, поляки возьмите на заметку и войдите в западную часть Украины) курви распоясались, пока вы их кормите и даёте кров, они вас ни во что не ставят

Ответить
Развернуть ветку
Sergiusz Lewczenko

My raczej Kaliningrad weźmiemy... prawda nie wiem czy nam potrzebny ten śmietnik

Ответить
Развернуть ветку
Ольга Собко

Да что ты будешь делать)) Ебобошка, иди уроки делать, завтра в школу.

Ответить
Развернуть ветку
я люблю сало

Читав та ревів, як дитина. Приєднуюсь, дякую вам, не знаю щоб і було, якби не ви та вся Європа. Сподіваюсь, після війни буде змога бачити поляків десь за кордоном, буду обнімати та вклонятись кожному

Ответить
Развернуть ветку
no money no honey
обращение к полякам
на украинском
потому что поляков на самом деле не существует
Ответить
Развернуть ветку
Агент Купер скучает за кофе

Польский это просто диалект украинского, а вся территория это подарки украинских гетьманов.

Ответить
Развернуть ветку
no money no honey
Ответить
Развернуть ветку
Earl Cadogan

This, but unironically

Ответить
Развернуть ветку
Noname nonamer

Был бы интересный эксперимент — написать это все на латинице и посмотреть сколько поймут — должно быть приблизительно столько же сколько носители русского: потому что в смысле диалектного континума украинский посередине.

Ответить
Развернуть ветку
no money no honey

украинский больше на польский похож, так что «столько же» не получится

Ответить
Развернуть ветку
Noname nonamer

Ну я говорю с лингвистической т.з — так что вот как раз стандартный литературный а не диалектные версии по середине должен быть.

Ответить
Развернуть ветку
он вам не Люся

Пропоную створити петицію . Зеленський повинен розібратись з тим безвідповідальним жюрі. Лишити негідників громадянства.

Chwała Polsce!

Ответить